پورتال انجمن های عضو در اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

انجمن اسلامی عضو

آدرس پورتال

پست الکترونیکی

انجمن اسلامی دانشجویان در منطقه آلمان

www.Germany.uisae.org

E-Mail:germany@germany.uisae.org

 

انجمن اسلامی دانشجویان در برلین

www.Berlin.uisae.org

Berlin@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در براونشوایگ

www.Braunschweig.uisae.org

Braunschweig@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در بلیفلد

www.Bielefeld.uisae.org

Bielefeld@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در رگنزبرگ

www.Regensburg.uisae.org

Regensburg@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در کارلسروهه

www.Karlsruhe.uisae.org

Karlsruhe@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در فرانکفورت

www.Frankfurt.uisae.org

Frankfurt@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در کلاوستهال

www.Clausthal.uisae.org

Clausthal@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در کیل

www.Kiel.uisae.org

Kiel@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در گوتنگن

www.Guttingen.uisae.org

Guttingen@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در گیسن

www.Giessen.uisae.org

Giessen@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در مونیخ

www.Munich.uisae.org

Munich@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در هامبورگ

www.Hamburg.uisae.org

Hamburg@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در هانوفر

www.Hannover.uisae.org

Hannover@germany.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در منطقه انگلستان

www.Uk.uisae.org

E-Mail:uk@uk.uisae.org

 

انجمن اسلامی دانشجویان در لندن

www.London.uisae.org

London@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در منچستر

www.Manchester.uisae.org

Manchester@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در ابردین

www.Aberdeen.uisae.org

Aberdeen@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در ادینبرو

www.Edinburgh.uisae.org

Edinburgh@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در برادفورد

www.Bradford.uisae.org

Bradford@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در گلاسگو

www.Glasgow.uisae.org

Glasgow@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در لیدز

www.Leeds.uisae.org

Leeds@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در لیورپول

www.Liverpool.uisae.org

Liverpool@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در ناتینگهام

www.Nottingham.uisae.org

Nottingham@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در نیوکاسل

www.Newcastle.uisae.org

Newcastle@uk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در منطقه فرانسه

www.France.uisae.org

E-Mail:france@france.uisae.org

 

انجمن اسلامی دانشجویان در پاریس

www.paris.uisae.org

paris@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در آمین

www.Amiens.uisae.org

Amiens@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در پوآتیه

www.Poitiers.uisae.org

Poitiers@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در رن

www.Rennes.uisae.org

Rennes@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در تولوز

www.toulouse.uisae.org

toulouse@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در کان

www.Caen.uisae.org

Caen@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در لیون

www.Lyon.uisae.org

Lyon@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در مونپولیه

www.Montpellier.uisae.org

Montpellier@france.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در منطقه بلژیک

www.Belgium.usiae.org

E-Mail:Belgium@belgium.uisae.org

 

انجمن اسلامی دانشجویان در بروکسل

www.brussels.uisae.org

brussels@belgium.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در آنتورپ

www.antwerp.uisae.org

antwerp@belgium.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در گنت

www.gent.uisae.org

gent@belgium.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در لوون

www.leuven.uisae.org

leuven@belgium.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در لیژ

www.liege.uisae.org

liege@belgium.uisae.org

انجمن های منفرد

انجمن اسلامی دانشجویان در مسکو

www.Moscow.uisae.org

moscow@moscow.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در کازان

www.Kazan.uisae.org

kazan@kazan.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در ایروان

www.Yerevan.uisae.org

Yerevan@yerevan.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در مینسک

www.Minsk.uisae.org

minsk@minsk.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در وین

www.Vienna.uisae.org

vienna@vienna.uisae.org

انجمن اسلامی دانشجویان در باکو

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی

انجمن اسلامی دانشجویان در آمستردام

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی

انجمن اسلامی دانشجویان در اوترخت

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی

انجمن اسلامی دانشجویان در ماستریخت

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی

انجمن اسلامی دانشجویان در تورینو

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی

انجمن اسلامی دانشجویان در پلتاوا

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی

انجمن اسلامی دانشجویان در کیف

در پروسه طراحی

در پروسه طراحی