ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

اطلاعیه تکمیلی شماره 1

  بسمه تعالی

اطلاعیه تکمیلی شماره 1، جایزه باور

 

به استحضار هموطنان و نخبگان گرامی می رساند که لطفا در ارسال آثار و طرح های خود به دبیرخانه به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. اولویت دریافت جایزه با آثار و طرح هایی است که قبلا به انجام رسیده و خروجی مشخص و تایید شده دارند و لذا ایده هایی که هنوز در هیچ پایگاهی تایید و یا به ثبت نرسیده اند در اولویت های بعدی قرار میگیرند.
  2. مسئولیت ارسال اثر به عهده نامزد دریافت جایزه بوده و لازم است که شخصا همه مدارک لازم اعم از تاییدیه ها، جوایز و انتشارات مربوطه را ضمیمه فرم معرفی نامه نماید.
  3. کمیته اجرایی جایزه تلاش نموده است که با توجه به ظرفیت های موجود و تقسیم بندی های جدید علوم، نسبت به اعطای جایزه در حوزه های مختلف اقدام کند و چنانچه عنوان دقیق حوزه کاری برخی از داوطلبین گرامی جایزه در عناوین وجود ندارد، میتوان به تشخیص داوطلب در نزدیکترین حوزه تحصصی نامزد دریافت جایزه شد و قطعا توسط کمیته تخصصی ممیزی و برای داوران مربوطه ارسال خواهد شد.
  4. علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت در حوزه طراحی معماری، شهری و هنری می‌توانند آثار خود را (غیر از آثار نوشتاری مثل مقاله و رساله)، حداکثر تا سه اثر مختلف، در قطع A3  (تعداد شیت‌های ارائه هر اثر محدودیت ندارد) همراه با توضیحات حداکثر ۲۰۰ کلمه برای هر اثر به کمیته ارسال نمایند.
  5. طرح های برگزیده علاوه بر شرکت در نمایشگاه فن بازار و فرصت ارائه اثر در حضور مسئولین بلند پایه کشوری و صنایع و سرمایه گذاران، در اولویت حمایت های مادی و معنوی بنیاد ملی نخبگان و صندوق حمایت از پژوهشگران خواهند بود.
  6. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم معرفی آثار به این  آدرس الکترونیکی مراجعه فرمایید.

 

مهلت ارسال آثار: جمعه 22 آبان ماه 1394 برابر با 13 نوامبر 2015