ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف 2017

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: واحد فرهنگی

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

ماه رجب است، ماه عبادت است، ماه توسل به پروردگار است، ماه تضرع است؛ و در اين راه، ماه تشبه به اميرالمؤمنين است. با خدا ارتباطمان را قوى کنيم تا در ميدان هاى زندگى بتوانيم با اراده‏ ى محکم، با قدم استوار و با ذهن روشن، وارد هر ميدانى بشويم.

حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)

 

هر ساله با نزدیک شدن به ایام ماه رجب عطر اعتکاف سراسر دانشگاه‌های کشور را فرا می‌گیرد، مراسمی که هر ساله با استقبال پرشور جوانان و دانشجویان مسلمانی که به جهت بهره بردن از از فضاي معنوي اعتکاف در این مراسم در داخل کشور شرکت می کنند مواجه می گردد. ضمن تبریک میلاد باسعادت سیده زنان عالم حضرت زهرا (س) و ولادت سلاله پاکشان امام خمینی (ره) به اطلاع می رساند با توفیق الهی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا امسال نیز در مراسم روحانی و معنوی اعتکاف ماه رجب، با حمایت مرکز اسلامی امام علی (ع) هامبورگ و مسجد امام علی (ع) لندن میزبان اعضای انجمن های اسلامی در اروپا خواهد بود تا این فرصت ارزشمند برای دانشجویان خارج از کشور نیز فراهم گردد و ایشان نیز بتوانند سه روز از سال را به خلوت با خداوند متعال اختصاص داده و به عبادت بپردازند.

 

این مراسم در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه، 11 تا 13 آپریل 2017 برابر با 13 تا 15 ماه رجب برگزار می گردد.

 

مهلت ثبت نام تا تاریخ 30 مارس 2017.

 

لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید:

1. با توجه به استقبال و درخواست گسترده و ظرفیت محدودی که در اختیار اعضای انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا قرار داده شده است، اولویت با کسانی می باشد که زودتر ثبت نام نمایند.

2. همه برادران و خواهران عضو انجمن های اسلامی زیر نظر اتحادیه و از هر منطقه ای می توانند در این مراسم شركت نمایند به شرطی که ویزای معتبر برای کشور آلمان یا انگلستان را داشته باشند.

3. ثبت نام صرفا برای اعضای رسمی اتحادیه خواهد بود و اعضای خانواده در صورتی که عضو اتحادیه نباشند باید جداگانه ثبت نام نمایند.

4. جهت جلوگیری از تضییع حقّ دیگر مشتاقان، تایید ثبت نام منوط به پرداخت بیعانه خواهد بود و مبلغ فوق پس از ورود به مرکز اسلامی به معتکفین بازگردانده خواهد شد؛ چراکه در غیـر این صورت فرد دیگری از فیض حضور در مراسم اعتکاف محروم می شود که مسئولیت آن بعهده همه ماست.

5. برای تشویق اعضای محترم برای استفاده از این فضای معنوی، کمک هزینه سفر با توجه به بعد مسافت و براساس بلیط های درجه دوم تا سقف 50 یورو در نظر گرفته شده است.

6. معتكفین می ­بایست قبل از اذان صبح روز 13 رجب (سه شنبه 11 آپریل) در محل اعتکاف حضور داشته باشند. و در شامگاه 15 رجب (پنج شنبه 13 آپریل) می توانند محل اعتکاف را ترک نمایند.

7. ثبت نام در اعتکاف هزینه ای نخواهد داشت.

 

اعضای انجمن های اسلامی صرفا می تواندد در یکی از مراکز لندن یا هامبورگ ثبت نام کنند و پذیرش بر اساس اولویت ثبت نام در آن مرکز خواهد بود.

*******************************************************

ثبت نام در مرکز اسلامی امام علی (ع) هامبورگ:

 

مسئول هماهنگی برنامه:  جناب آقای میلاد محرک پور این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

پرداخت ودیعه به مبلغ 50 یورو.

مشخصات حساب بانکی:

Milad Moharekpour

IBAN: DE73 2005 0550 1050 8159 17

Hamburger Sparkasse

 

 

*******************************************************

ثبت نام در مسجد امام علی (ع) لندن:

 

مسئول هماهنگی برنامه:  جناب آقای علیرضا بهمن پور این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

پرداخت ودیعه به مبلغ 15 پوند.

مشخصات حساب بانکی:

Barclays Bank

Maryam Moradi

            Sort code: 20-55-13

            Account Number: 40257664

*******************************************************

 

نحوه تایید ثبت نام: پس از پرداخت ودیعه اطلاعات پرداخت را به همراه مشخصات شخصی به ایمیل مسئول هماهنگی مرکز ارسال نموده و منتظر دریافت ایمیل تایید ثبت نام باشید.

لطفا قسمت subject ایمیل بصورت زیر نوشته شود:

اعتکاف-نام-نام خانوادگی-اتحادیه

 

توجه اینکه بیعانه صرفا به منظور اطمینان از حضور ثبت نام کنندگان دریافت شده و در روز اول اعتکاف و پس از استقرار در مسجد این مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

 

  

مشاهده 1953 مرتبه