ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

فرایند پیشنهاد و عملیاتی شدن برنامه ها در سطح اتحادیه

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: واحد فرهنگی

بسمه تعالی

 

دبیران محترم مناطق، انجمن های تابعه و اعضای محترم اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اتحادیه،

 

با سلام

پیرو مصوبه شورای مرکزی در مورد روند عملیاتی شدن برنامه ها  در سطح اتحادیه و نیز بر اساس بند الف ماده 44 و بند ه بخش 1.1 ماده 45 اساسنامه اتحادیه مبنی بر نظارت شورای مرکزی بر برنامه های اجرایی در سطح اتحادیه، فرایند پیشنهاد و عملیاتی شدن برنامه ها در سطح اتحادیه به قرار زیر ابلاغ می شود:

 

طرح نظارتی شورای مرکزی به شرح زیر است:

 

- شروع و عملیاتی شدن طرح ها و برنامه هایی در سطح اتحادیه، منطقه و هر انجمن بسته به سطح و گستردگی اجرای آن به ترتیب منوط به تصویب شورای مرکزی و تایید دبیر اتحادیه، منطقه و انجمن هر شهر است.

 

- برنامه هایی که در سطح انجمن شهر برگزار خواهد شد پس از تکمیل فرم ارائه طرح به شورای مرکزی باید به تصویب شورا و تایید دبیر آن انجمن برسد. برای مناطق نیز به همین صورت، برنامه هایی که در سطح منطقه برگزار خواهد شد باید به تصویب شورای مرکزی و تایید دبیر منطقه برسد. همچنین در مورد برنامه هایی که از طرف تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی شامل انجمن ها و یا مناطق تابعه برای اجرا در سطح اتحادیه، در قالب فرمت استانداردی که در اختیار انجمن های تابعه قرار می گیرد، به شورای مرکزی اتحادیه پیشنهاد شده و پس از  تصویب شورای مرکزی و تایید دبیر اتحادیه برای شروع و عملیاتی شدن به مسئول برنامه ابلاغ خواهد شد.

 

-  پس از تصویب هر برنامه در شورای مرکزی، با توجه به پیشنهاد طرح دهنده و نیز نظر شورای مرکزی، برنامه پیشنهادی تحت یکی از بخش های علمی، فرهنگی، صنفی و یا ارتباطات و با نظارت مسئول آن بخش، به عنوان نماینده شورای مرکزی، اجرا خواهد شد.

 

- نماینده شورای مرکزی مسئولیت نظارت بر حسن اجرای برنامه طبق پیشنهاد اولیه و در چارچوب اساسنامه اتحادیه را داشته و به صورت دوره ای روند اجرای کار را به شورای مرکزی گزارش خواهد داد.

 

- درخواست های ارسال شده به شورا حداکثر طی دو هفته از وصول آن، بررسی و نتیجه به طرح دهنده اطلاع داده خواهد شد.

 

-  در صورت عدم موافقت شورا با یک برنامه پیشنهادی، دلایل آن طبق مستندات به اطلاع طرح دهنده خواهد رسید.

 

 فرم پیشنهاد برنامه به پیوست تقدیم شده است.

 

 ولله المستعان

شهاب نوروزیان علم

دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

مشاهده 1310 مرتبه