بیانیهٔ اتحادیهٔ انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به مناسبت روز جهانی قدس

164

بیش از هفت دهه از اشغالگری صهیونیست ها می گذرد و محافل حقوق بشری غرب، کماکان در برابر جنایات این رژیم نژادپرست و اشغالگر، طریق سکوت در پیش گرفته اند. با این حال صهیونیست ها حتی به معاهدات صورت گرفته در سایه همین سازمان ها و مجامع بین المللی نیز وقعی نمی نهد و پی در پی به نقض معاهدات پیشین می پردازند که یک نمونه اش شهرک سازی های افسار گسیخته در کرانه باختری است. در نمونه دیگر که در ماه مبارک رمضان امسال رخ داد، پلیس صهیونیستی با وقاحت تمام، به معتکفین مسجدالاقصی هجوم برده و شهروندان اشغالگر را وارد صحن مسجد کرد که نقض آشکار معاهده اردن به شمار می رود. در چنین وضعیتی و در دنیایی که قانون جنگل بر آن حاکم است، تنها راهکار معقول، مشروع و مقدور ملت فلسطین، مقاومت با تکیه بر سلاح ایمان مجاهدین راه قدس است.
اتحادیة انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، ضمن محکومبت شدید اقدامات ددمنشانه رژیم کودک کش صهیونیستی، کما فی السابق بر حمایت تام و تمام خود از ملت مظلوم فلسطین پای فشرده و بر لزوم حذف غده سرطانی اسرائیل و رژیم آپارتاید تلاویو از معادلات فلسطین و منطقه تاکید می ورزد.
اتحادیة انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، امروز در چهل و سومین روز جهانی قدس، بر لزوم پیاده سازی اصل انقلابی مقابله با استکبار و حمایت از مستضعفان جهان در سرتاسر عالم تاکید داشته و در این میان، حمایت از ملت مقتدر و مظلوم فلسطین و آرمان قدس را نه تنها نماد مقابله تمدنی اسلام و کفر و مرز هویتی جبهه حق و باطل که عیار سنجش انسانیت و شرافت بشر معاصر می داند.
در شرایطی که دول مستکبر غربی با سوء استفاده از تفوق خود بر فضای مجازی، بیش از پیش عرصه را بر کاربران شبکه های اجتماعی تنگ کرده و مانع از انتشار اخبار و تحلیل های واقعی از فلسطین می شوند، بر خود لازم می دانیم که بیش از پیش در دفاع از ملت مظلوم فلسطین به افشاگری علیه جنایات رژیم اشغالگر قدس پرداخته و نقاب از چهره دروغین جنایتکاران و کودک کشان صهیونیست برکشیم. در این راستا و در این جهاد کبیر تبیین، هر دانشجوی مسلمان ایرانی، یک رسانه افشاگر جنایات مستکبران و تبیین کننده نهضت مستضعفین جهان خواهد بود؛ ان شاء الله.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
____
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

دانلود بیانیه_روز_قدس_اتحادیه_انجمن_های_اسلامی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.