بيانيه مجمع انجمن هاي اسلامي دانشجويان در فدراسيون روسيه در پي حادثه تروريستي در حرم شاهچراغ عليه السلام

57

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

◾️شهادت پانزده نفر از هموطنان در جوار مرقد شریف حضرت احمد بن موسی شاهچراغ علیه‌السلام نشان داد دشمنان چون همیشه برای مقابله با زندگی و آزادی این ملت، زن و مرد نمی‌شناسند و بدترین شکل‌های خشونت را به کار می‌گیرند‌. جنگ، تحریم و ترور ابزارهای دیرآشنای دشمن در برابر منطق استوار انقلاب‌اسلامی است. این رفتار وحشیانه نشانه یأس، استیصال و شکست دشمنان در رویارویی با جمهوری‌اسلامی و نظام مقتدر برخاسته از خواست ملت است.

دشمنان انقلاب اسلامی بدانند، ایجاد ناامنی و ناآرامی در ایران عزیز و این گونه حرکت‌های کور و ذلیلانه هیچ گونه خللی در اقتدار و اراده پولادین شجره طیبه و مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نمی‌کند و برعکس، تقویت و تثبیت مبانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران را به دنبال دارد.

مجمع انجمن هاي اسلامي دانشجويان در فدراسيون روسيه، بار دیگر انزجار و محکومیت شدید و قاطع اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر به ویژه این حادثه تأسف بار و سبوعانه را اعلام داشته و شهادت جمعی از هموطنان مظلوم مان را محضر امام عصر(عج)، نائب بر حقشان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض کرده و برای مجروحان شفای عاجل مسألت می‌دارد.
من الله التوفيق
مجمع انجمن هاي اسلامي دانشجويان در فدراسيون روسيه
١٤٠١/٨/٥

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.