بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا بمناسبت روز قدس

بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا بمناسبت روز قدس

تعداد مشاهده : ۶۵۹۰ | ۱۳۹۸/۰۷/۲۲

بسم الله الرحمن الرحیم

 

روز قدس، جهانی است، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

امام خمینی (ره)

 

قدرت ها در نظام بین الملل قدم به قرن بیست و یکم گذاشتند و ویترین هایی زیبا از مفاهیم را لای زر ورق های تظاهر به اندیشه پیچیدند تا هر کجا لازم باشد با نام دفاع از حقوق بشر در مملکتی سرک بکشند و جایی دیگر برای دفاع از آزادی. در این میان عجیب آنجا بود که آنها که دم از حقوق حیوانات می زدند، ‌مرزهای خوی حیوانی را نیز دریدند و بی اخلاقی را تا جایی رساندند که وجب وجب خاک کشوری را با شلیک گلوله تصاحب کردند؛ باران گلوله هایی که مردم سرزمینی بی گناه فرود آمد و سیل آن کودکان و زنان بسیاری را با خود برد.

 

در دنیایی که رسانه های غربی دم از حقوق بشر می زنند، آنگونه می شود که سیاستمدارانی برای تصاحب سرزمینی، قدرت را در پیاله خون مردمی بیگناه می زنند، انسا ن های که تنها وسیله دفاعشان سنگ است؛ همان سنگ هایی که سال هاست در رسانه ها دیده میشوند و برخی به خنده می گویند این سنگ ها کی تمام می شوند؛ اما دریغ که هیچ انسانی نمی پرسد این گلوله ها که بر ملتی می بارد از کجا می آیند و کی به آخر می رسند.

 

در دنیای مدرنیته که تعرض به حقوق یک حیوان کمپین هایی را به راه می اندازد، ‌خفت آور است که بی تفاوت از کنار تکه تکه شدن مردمی مظلوم گذر کرد که تنها خواسته آنها حفظ سرزمینشان است؛ همان جا که پدرانشان زندگی می کردند.

 

رمضان که  به آخرین جمعه می رسد،‌ سنگ هم که باشی گویی روحی در تو دمیده می شود تا مشتت را گره کنی و همراه با تمامی انسان های آزاده و دیگر مسلمانان جهان فریاد مرگ بر اسرائیل سر دهی.

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن محکومیت جنایات ضدبشری این رژیم جعلی در قبال مالکین واقعی سرزمین فلسطین و همچنین اعلام انزجار از اقدام ایالات متحده در برسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت اسرائیل و طرح فریبنده موسوم به معامله قرن، همپای آزادی خواهان جهان و مسلمانان روزه دار با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ضمن حمایت از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین، جهانیان را به واکنش نسبت به اقدامات غیرانسانی این رژیم خودساخته در سرزمین های اشغالی دعوت میکند.

 

 

فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغالِبُونَ

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا بمناسبت روز قدس