پیام تسلیت

378

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : مَن مَشى في عَونِ أخيهِ و مَنْفعتِهِ فلَهُ ثَوابُ المُجاهِدينَ في سبيلِ اللّه. [ثواب الأعمال : 340/1 .]
كسى كه براى كمك به برادر خود و نفع رساندن به او اقدام كند پاداش مجاهدان در راه خدا را خواهد داشت.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
با قلبی آکنده از غم و اندوه، شهادت رییس محترم جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان را که در مسیر خدمت به میهن و مردم سرافراز ایران به وقوع پیوست، تسلیت و تعزیت عرض می‌نماییم.
جهاد و تلاش مرحوم آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رییسی در طول خدمت خود در جایگاه‌های مختلف، از جمله در قوه قضاییه، تولیت آستان مقدس رضوی علیه‌السلام و در انتها، در قامت ریاست جمهوری اسلامی ایران، زبانزد توده‌های مختلف مردم و نشانگر اخلاص در عمل محبوبیت ایشان در نزد مردم ایران بود.
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا برای ایشان و همچنین سایر شهدای این سانحه ناگوار، از جمله مرحوم دکتر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران و از همراهان جبهه مقاومت، مرحوم آیت الله محمد علی آل هاشم، نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز، و مرحوم دکتر مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی از درگاه خداوند متعال علو درجات و برای بازماندگان ایشان صبر جزیل مسئلت دارد.

 

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.